مشاوره رایگان ساختمان سازی و بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

شکی نیست که با بازسازی، ظاهری کاملاً تازه به خانه خود خواهید داشت. همچنین چندین نقطه مشکل را که به شدت نیاز به رفع آن داشتید، بهبود خواهد یافت. بنابراین، اگر در مورد اینکه آیا زمان بازسازی ساختمان خانه شما فرا رسیده است یا خیر، در جای مناسبی هستید.

مزایا بازسازی

 • در هزینه جابجایی صرفه جویی کنید
 • یک مشکل ایمنی را برطرف کنید
 • افزایش ارزش ملک
 • کارایی خانه خود را بهبود بخشید و قبوض برق خود را کاهش دهید
 • بهبود کیفیت زندگی
 • برای به روز رسانی سبک خانه شما

شرکت ساختمان سازی  همه ی کارها را انجام می دهد. از تخریب داخلی متزل شما، تجاری و صنعتی تابازسازی کامل منزل شما و تحویل آن. ما تجربه، دانش و خدمه ای برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان داریم. 

بازسازی ساختمان

 

برای مشاوره و برآورد پروژه و بازسازی منزل و محل کارتان همین امروز با ما تماس بگیرید.

در مورد بازسازی ما

شرکت ساختمان سازی ما در طراحی و ساخت متخصص در ساخت و ساز و اجرا بازسازی منزل شما ، ویلا و طراحی چشم انداز ، زندگی در فضای باز حوزه ها، با بیش از نیم دهه سال تجربه و هزاران پروژه مسکونی تحت کمربند ما، شرکت ما به دلیل برتری، صداقت و راه حل های نوآورانه شهرت خوبی به دست آورده است. می توانید از انتخاب یک تیم مجرب متشکل از متخصصان اطمینان داشته باشید و بازسازی منزل خود را به ما بسپارید که نتیجه نهایی زیبا و ماندگار را تضمین می کنیم.

ما یک ارائه دهنده منبع واحد هستیم که به مشتری از یک فرآیند یکپارچه اطمینان می دهیم. شرکت ما می تواند به طور یکپارچه فرآیند طراحی و بازسازی را برای نتیجه نهایی بهتر از حد انتظار هماهنگ کند. طرح های ایجاد شده توسط معماران داخلی ما راه حل های هوشمند و فضاهای زندگی شگفت انگیزی را در اختیار شما قرار می دهن. کل پروژه بازسازی خانه را کاملاً برنامه ریزی کرده و می سازیم تا صاحبان خانه را از جزئیات استرس زا رها کند.

ایده شما در بازسازی

ما حتی بر روی تصاویر ذهنی شما هم الگو برداری میکنیم و تمام تلاش ما پیاده سازی آن چیزی که شما میخواهید است شاید این جمله را شنیده باشید که کل از مجموع اجزای آن بزرگتر است ، می توانید همین استراتژی را در پروژه بازسازی خانه خود اعمال کنید و برای هر منطقه در خانه خود یک برنامه نوسازی طراحی کنید. معماران ما در بازسازی خانه ی شما نیازهای شما را ارزیابی می کند و سپس بر اساس آن بازسازی می کند. در این صورت از آنجایی که شما مسئول هستید، نیازهای خود را مورد بررسی قرار می دهید، هدف نهایی خود را برای هر فضای خانه می نویسید و هدف کلی را تعیین می کنید و سپس در پیاده سازی آن با هم همکاری میکنیم.

 طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون به معنی چیدمان، مرتب سازی منزل و انتخاب مناسب وسایل داخل منزل می باشد. همتهنگ سازی وسایل منزل با توجه به معماری منزل و رعایت نکات مهم در دکوراسیون. شما در طراحی دکوراسیون می توانید این هماهنگ سازی را طوری برنامه ریزی کنید که منزلتان دل باز تر و گرم تر شود.

فروشگاه دکوراسیون داخلی منزل

خرید و وسایل منزل درنمای داخلی ساختمانتان نقش بسیار مهمی دارد، استفاده از رنگ و سبکی در منزلتان استفاده می کنید بسیار حائز اهمیت است شاید شما سبک مبلی را میپسندید که وجود آن مبل در منزلتان موجب کوچک یا بزرگ نشان دادن منزلتان شود یا رنگ مبل ها. شرکت ساختمان سازی ما در زمینه طراحی و بازسازی منزل شما همراه با شما بوده و شما راهنمایی خواهد کرد.

مهمترین دکوراسیون منزل

نکات بسیار مهمی وجود دارد در طراحی منزلتان که اگر به آن ها توجه کنید متوجه میشود طراحی منزل آن قدر ها هم سخت و آزار دهنده نمی باشد

 • در ابتدا سبک خود را انتخاب کنید
 • سبک و نوع وسایل را انتخاب کنید
 • سرویس خواب اهمیت بسیاری دارد
 • آیینه ها موجب زیبایی دو چندان میشوند در طراحی دکوراسیون از آن استفاده کنید
 • رنگ مورد علاقتان

بعد از انتخاب تمامی این موارد شما میتوانید ادامه ی کار را به شرکت ساختمان سازی ما بسپارید.

طراحی داخلی منزل ایرانی

سبک طراحی و معماری ایرانی یکی از بهترین و زیباترین معماریه ها در کل جهان محسوب میشود این امر در خانه های قدیمی و شهرهای مختلف تاریخی کاملا مشهود است. اما امروزه این سبک با ترکیب سبک مدرن سبکی جدیدی را بوجود اوارده است. طراحی داخل منزل ایرانی همراه با ترکیب رنگ بندی زیاد و تنوع رنگ بالا و همچنین رنگ های زیبا و استفاده از رنگ های چوب بسیار مرسوم است. در شرکت ساختمان سازی ما تمامی طرح ها به صورت سه بعدی به شما نشان داده خواهد شد.

بازسازی نمای ساختمان

مراحل بازسازی ساختمان

این روزها بازسازی آپارتمان بسیار حائز اهمیت شده است صاحب خانه ها ترجیح میدهند خانه  های خود را بازسازی و نوسازی کنند و ایده آل خود را در خانه ی خود پیاده سازی کنند.

مراحل بازسازی شامل

 • با یک متخصص مشورت نمایید
 • تخریب داخل ساختمان
 • شروع به ساختن
 • نازک سازی ها و زیبا سازی
 • بازسازی داخلی
 • بازسازی دیوار های خراب شده
 • ترمیم کف خانه
 • تاییدیه نهایی صاحب ملک

بازسازی ساختمان در پردیس

شرکت ساختمان سازی در ارائه خدمات ساختمان سازی و بازسازی و نوسازی منزل شما با شما همکاری میکنند. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که خدمات خود را به شهر های اطراف مانند کرج، پردیس و... ارائه دهیم.

بازسازی ساختمان مسکونیمقاله در مورد بازسازی ساختمان

در وبلاگ سایت ساختمان سازی میتوانید کلیه مقاله های مارا مطالعه نمایید و همچنین میتوانید با درخواست مقاله به ما در انتخاب مقاله کمک و یاری نمایید.

بازسازی ساختمان در تهران

بهترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران، معمولا تمام افراد بعد از پسند و خرید خانه نیاز دارد در منزل خود یک سری نوسازی و بازسازی هایی با میل و سلیقه ی خود جهت راحتی در خانه ی خود انجام دهند، شرکت ساختمان سازی یکی از بهترین شرکت های بازسازی و نوسازی منزل شما در تهارن و شهر های اطراف محسوب میشود. ما بهترین هارا برای شما خلق می کنیم.

بازسازی ساختمان های قدیمی

بعد از ورود به یک خانه ی جدید شاید بسیار کمتر از خانه های قدیمی نیاز به بازسازی و نوسازی داشته باشیم، اما در خانه های قدیم گاهی نیاز است لوله کشی و سیم کشی های داخل منازل را نیز به کلی تغییر داد، بازسازی ساختمان های قدیم نسبت به خانه های جدید زمان بیشتری را برای بازسازی و نوسازی میطلبد و اما این هم بستگی به صاحب خانه دارد که از شرکت پیمانکاری چه چیزی میخواهد.

اصول بازسازی ساختمان

همانطور که ساختمان سازی از اصول و چهارچوبی ایجاد شده است، میتوان گفت که بازسازی نیز اصول و خاص خود را دارا می باشد. 

مراحل ساختمان سازی

 • تخریب منزل مسکونی
 • طراحی داخلی و سیم کشی ها و لوله کشی ها
 • سپس ساخت و مجدد آن با اصول نقشه و طرح است
 • و تایید نهایی

بازسازی ساختمان

بازسازی که این روزها در هر محله‌ای شاهد آن هستیم، مترادف کلمه مرمت و به معنای فعالیت گروهی بر روی یک بنا در جهت افزایش عمر بنا است. این نکته را به خاطر داشته باشید که بازسازی برای بنا و مرمت برای آثار تاریخی استفاده می‌شود. گاهی افراد به دلیل دلبستگی‌های زیاد به محل زندگی خود، حاضر به ترک یا فروش آن نیستند، به همین خاطر به بازسازی یا نوسازی آن روی می‌آورند.
بازسازی یا نوسازی که در بند بالا به آن اشاره شد، دو مبحث متفاوت است که در ادامه مطلب تفاوت آن را برای شما توضیح خواهیم داد. تیم محتوایی ما با تهیه این مطلب تلاش دارد تا به تمامی سوالات شما در زمینه بازسازی ساختمان پاسخ دهد، پس تا انتهای مطلب همراه باشید.

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان به معنای برطرف کردن مشکلات و خرابی‌های بناهای فرسوده و قدیمی است که ظاهر آن را به صورت کلی تغییر می‌دهد. بازسازی معمولا منجر به تغییرات ظاهری و داخلی در ساختمان می‌شود. اگر بخواهیم مهم‌ترین مراحل بازسازی را نام ببریم، باید بگوییم که معمولا رفع مشکلات، خرابی‌ها و زیباسازی‌ بناها و ساختمان‌های فرسوده را در بر می‌گیرد. در بازسازی‌ها بیشتر تمرکز بر دیوار، سقف، ستون و کف است که تنها با یک مرمت می توان سال‌ها به عمر آن افزود. 
حال که تعریف بازسازی را به صورت کامل درک کردیم، بهتر است با مفهوم نوسازی ساختمان آشنا شویم تا تفاوت این دو کامل برای ما جا بیفتد. منظور از نوسازی ساختمان این است که یک ساختمان قدیمی را به صورت کامل تخریب و بنایی جدید بسازیم. مهم‌ترین مزیت بازسازی ساختمان نسبت به نوسازی، مقرون به صرفه بودن در زمان و هزینه، سرعت بالای کار، عملیات ساختمانی سبک‌تر و تخریب کم‌تر قسمت‌های ساختمانی است. پس همواره این را در نظر داشته باشید که بازسازی برای حفظ و ماندگاری قسمت‌های قابل تعمیر یک بنا صورت می‌گیرد.

بازسازی ساختمان در تهران

با توجه به قدمت شهر تهران، بیشتر ساختمان‌های این شهر فرسوده و نیاز به بازسازی دارد. با تغییر سبک زندگی مردم و روی آوردن آن‌ها به سوی تجملات، بازسازی ساختمان در تهران بیشتر از شهرهای دیگر صورت می‌گیرد، تا جایی که افراد قبل از سکونت به ساختمان جدید، خواهان بازسازی آن هستند. هزینه بازسازی ساختمان نسبت به تخریب و نوسازی بسیار کم‌تر است و به همین‌خاطر افراد همیشه به دنبال شرکت‌هایی هستند که این کار را با هزینه کم‌تر و سرعت بیشتر برای آن‌ها انجام دهد.

یکی از بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان در تهران، شرکت باسازی پرگاس است، چرا که شما با خیال راحت صفر تا صد کار خود را می‌توانید به آن‌ها بسپارید. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص به شما کمک می‌کنند تا ایده‌های خود را پیاده کنید اما شما باید این را هم در نظر داشته باشید که به چه دلیل می خواهید این بازسازی را انجام دهید. مهم‌ترین دلایلی که افراد شروع به مرمت و بازسازی ساختمان‌های خود می‌کنند عبارت است از:

 • فرسودگی ساختمان
 • افزایش جمعیت خانواده
 • تغییر دکوراسیون داخلی
  و .…

انواع بازسازی ساختمان

از آن‌جا که بازسازی ساختمان در شهر تهران و یا دیگر شهرها انواع مختلفی دارد، افراد با در نظر گرفتن هزینه و زمان یکی از آن‌ها را انتخاب می‌‌کنند. وضعیت ساختمان‌ها با یکدیگر مشابه نیست، گاهی ممکن است یک ساختمان قسمت‌هایی از آن نیاز به بازسازی داشته باشد و دیگری تنها یک قسمت از آن. بازسازی‌ها برای دو بخش داخلی و بیرونی ساختمان صورت می‌گیرد؛ بخش داخلی ساختمان اتاق‌های پذیرایی، خواب، آشپزخانه و سرویس‌ بهداشتی را در بر می‌گیرد و بخش خارجی تنها شامل نمای ساختمان مانند روف گاردن، شیروانی و بالکن است. حال این‌جا با دانستن بخش‌های بازسازی می‌توان دلیل یکی دانستن بازسازی ساختمان و نوسازی را دانست.

با این حال این موضوع را در نظر داشته باشید که بازسازی ساختمان انواع مختلفی دارد و این شما هستید که بر حسب سلیقه‌تان تصمیم می‌گیرید که چه کاری انجام دهید. از انواع  سبک‌های بازسازی ساختمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • جامع
 • علمی
 • هنری
 • سبکی
 • حفاظتی
 • استحکامی
 • بازنده‌سازی
 • سبک تکمیلی
 • پاک‌سازی سبکی

با سپردن کار بازسازی به جوانان خلاق و متعهد شرکت معماری بازسازی پرگاس، دیگر نگرانی بابت پیاده‌سازی ایده‌های خود نخواهید داشت.

آیتم‌ های بازسازی ساختمان

انسان‌ها با توجه به حس تنوع‌طلبی معمولا نیاز به تغییر در فضای زندگی خود دارند. مهم‌ترین تغییری که آن‌ها در زندگی خود صورت می‌دهند، تغییر در ظاهر یا دکوراسیون داخلی ساختمان است. این نکته را به خاطر داشته باشید که باید انواع اصول بازسازی را در تمامی آیتم‌های ساختمان به کار بگیرید. این آیتم‌ها باید اصولی پیش بروند تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری شود، مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه‌های بازسازی و مرمت ساختمان‌ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:
 

 • متراژ ساختمان
 • تغییرات اعمال‌شده در ساختمان
 • مصالح استفاده‌شده برای بازسازی
 • کیفیت مصالح استفاده‌شده برای بازسازی

شرکت‌های طراحی بازسازی ساختمان معمولا بر اساس چک‌لیستی از آیتم‌ها کار خود را پیش می‌برند که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • تیغه‌چینی
 • سقف کاذب
 • بازسازی کف
 • کاغذ دیواری
 • درب و پنجره
 • نقاشی ساختمان
 • کابینت آشپزخانه 
 • تخریب ساختمان
 • لوله‌کشی و تاسیسات

لازم است این نکته را یادآور شویم که تمامی آیتم‌ها دارای ریزه‌کاری‌های خاصی است که جوانان خلاق شرکت معماری بازسازی پرگاس در کارهای خود آن را رعایت می‌کنند.

مرمت و بازسازی ساختمان

این روزها مرمت و بازسازی ساختمان در شهرهای بزرگ و توریستی از اهمیت به‌سزایی برخوردار است، تا جایی که مورد توجه همگان قرار گرفته است. در بندهای بالاتر اشاره کردیم که با وجود مترادف بودن این دو کلمه از نظر معنا، مرمت برای بناهای تاریخی و بازسازی برای ساختمان‌های قدیمی به کار می‌رود. نکته قابل توجه آن است که بازسازی ساختمان به مقاوم‌سازی ساختمان ها کمک می‌کند و هزینه کم‌تری هم برای آن‌ها در بردارد. شاید بتوان گفت که مهم‌ترین هدف مرمت و بازسازی ساختمان علاوه بر زیر‌سازی و افزایش استحکام سازه، زیبایی و مدرنیته شدن است.
بهتر است قبل از سپردن کار مرمت و بازسازی ساختمان به شرکت‌های معماری نکات زیر را در رابطه با آن‌ها در نظر بگیرید تا انتخابی صحیح داشته باشید:

 • بودجه‌بندی
 • وجود متخصصان کارآمد
 • وحود چک‌لیستی از کارها
 • مشخص کردن هدف بازسازی
   

گروه طراحی داخلی بازسازی پرگاس با رعایت تمامی نکات و دادن ضمانت بازسازی از صفر تا صد کار شما را همراهی خواهند کرد و به بررسی تمام جزئیات می‌پردازند.

بازسازی خانه

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}