بارگذاری

مشاوره رایگان ساختمان سازی و بازسازی ساختمان

فعالیت های ما

چه در دریا و چه در خشکی، تکمیل ایمن و موفقیت آمیز پروژه های ساختمانی در مقیاس بزرگ مستلزم نظرات پرسنل با تجربه است. برای مدیریت موثر پروژه ها، شرکت ها به کمک در فعالیت های مربوط به ساخت و ساز مانند برنامه ریزی پروژه، تدارکات، بهداشت، ایمنی، بازرسی محل پروژه و سایر خدمات با کیفیت نیاز دارند.

هر پروژه الزامات منحصر به فردی دارد و باید یک برنامه زمان بندی داشته باشد، خطرات ایمنی را برای پرسنل به حداقل برساند و هزینه ها را متناسب با بودجه نگه دارد. تخصص فنی در پشتیبانی مدیریت ساخت و ساز برای کمک به تحقق این امر کلیدی است. پروژه ها از ارزش افزوده دانش محلی و همچنین خدمات تخصصی کلی در هر مرحله از جدول زمانی ساخت و ساز بهره می برند.

به‌عنوان ارائه‌دهنده پیشرو خدمات فنی به صنایع انرژی، مهندسی و ساخت‌وساز جهانی، می‌توانیم به تکمیل ایمن و موفقیت‌آمیز پروژه ساختمانی شما کمک کنیم.

ما سابقه ارائه خدمات تخصصی برای پروژه های ساختمانی مسکونی، اداری، کلنگی، تجاری و... را داریم. ما همچنین تجربه قابل توجهی در حمایت از سایر پروژه های ساختمانی در مقیاس بزرگ مانند برج ها ،پاساژها و...را دارا می باشیم. خدمات شامل پشتیبانی تدارکات زنجیره تامین، برنامه ریزی پروژه، نظارت و کنترل پیشرفت و خدمات تست غیر مخرب، مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست و... است.

متخصصان باتجربه و واجد شرایط ما از نظر استراتژیک در فعال ترین مراکز صنعتی جهان قرار دارند و آماده همکاری مستقیم با شما، چه به عنوان یک تیم خدمات کامل در محل و چه به عنوان متخصصان فردی با تمرکز بر وظایف خاص هستند.

کارشناسان ما دانش و تجربه قابل توجهی را در زمینه های مختلف ساختمانی بازسازی و نوسازی دارند.

آموزش متمرکز و سیستم های گزارش استاندارد یک رویکرد منسجم تضمین کیفیت جامع برای کل پروژه شما را تضمین می کند و به شما کمک می کند تا به موقع و با بودجه ارائه دهید.

شهرت ما به عنوان ارائه دهنده پیشرو خدمات ساختمانی برای انرژی، مهندسی و صنایع ساختمانی تهران بر اساس تجربه ما در کار بر روی برخی از بزرگترین و فنی ترین پروژه های چندین سال گذشته است. گستردگی توانایی‌های ما به این معناست که می‌توانیم راه‌حل‌هایی را متناسب با نیازهای شما طراحی کنیم، و عملیات ساختمانی ما به ما امکان می‌دهد خدمات پشتیبانی ساخت‌وساز را در هر کجای ایران و تهران به شما ارائه دهیم

 

 

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}