مشاوره رایگان ساختمان سازی و بازسازی ساختمان

امروزه در صنعت هتلداری، بازسازی هتل‌ ها و به روز کردن تجهیزات این فضاها یکی از الزامات نگهداری آنان محسوب می شود؛ در واقع معماری هتل است که تا حد زیادی به فضای هتل هویت می بخشد و از آنجایی که هتل ها کاربری خدماتی دارند، مراجعه کنندگان به هتل ها از فضاهایی که دارای امکانات و تجهیزات به روز هستند استقبال می کنند.

مشتریان هتل به فضاهایی مراجعه می کنند که در مدت اقامت کوتاهشان تمامی نیازهای فضایی و خدماتی، در آن براورده شود و فضای هتل بتواند به خوبی این نیازها را پاسخگو باشد؛ از همین رو بازسازی هتل ها همیشه جزء برنامه های مدیریت هتل می باشد، از طرفی رقابت بین صنف هتلداران و مدیریت هتل در جذب مراجعه کنندگان و جلب رضایت مشتریان بسیار بالا می باشد، در این بین است که بازسازی هتل می تواند مانند یک برگ برنده عمل کند و امتیاز هتل را در جذب مخاطب و جلب رضایت مشتریان هتل بالا ببرد. باتوجه به اهمیت بازسازی فضاهای هتل ها در این مطلب از بازسازی پرگاس قصد داریم تا به این موضوع بیشتر بپردازیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

بازسازی هتل های تهران در کمترین زمان

ضرورت بازسازی هتل ها و اهمیت آنها

امروزه در صنعت هتلداری مراجعه کنندگان به نوع خدمات، دکوراسیون هتل و ظاهر فضاهایی که در آن اقامت دارند بسیار توجه می کنند؛ مراجعه کنندگان هتل قبل از هر چیز می خواهند تمامی انتظارات فضایی آنها برآورده شود، اگر این انتظارات توسط معماری و دکوراسیون هتل ها، اتاق و فضاهای سرویس دهی هتل برآورده نشود، رضایت مشتریان پایین آمده و قطعا امتیاز هتل ها پایین خواهد آمد.

از آنجایی که صنعت ساختمان روز به روز پیشرفت می کند و سالانه تجهیزات گرمایشی، مصالح بادوام تر و سیستم های تهویه هوای مجهز تری در بازار عرضه می شود، اگر مدیریت هتل ها، برای بازسازی هتل و تجهیز کردن هتل های قدیمی اقدام نکنند، در آینده ای نزدیک توسط مشتریان کنار گذاشته می شوند و از دایره انتخاباتی افراد خارج می شوند. بنابراین به این علت که هتل های کاربری خدماتی و تجاری دارند و با ارائه خدمات سروکار دارند پیشنهاد می شود تا اهمیت تجهیز و بازسازی هتل‌ ها را جدی بگیرند و برنامه ی آن را در راستای کار خود قرار دهند.

اقدامات بازسازی هتل توسط هتلداران

یکی از اولین اقداماتی که قبل از اجرای بازسازی هتل باید در نظر بگیرید، توجه به نیازهای آینده مراجعه کنندگان در هتل می باشد، مشاورین بازسازی هتل و هتلداران باید به این توجه کنند که مشتریان خواستار چه امکانات فضایی هستند.
اکثر افرادی که هتل ها را برای اقامت خود انتخاب می کنند، جهت امور کاری به ایران سفر می کنند و معمولا از هتل هایی با دکوراسیون مدرن و تجهیزات به روز استقبال می کنند.

برخی از افراد نیز برای کارهای گردشگردی از هتل ها، هتل بوتیک ها و اقامتگاه های سنتی بیشتر استقبال می کنند و ترجیح می دهند در فضای هتل بیشتر از المان های سنتی و فرهنگی تجربه کنند.

ارائه سرویس خدماتی در بازسازی هتل ها

همانطور که به آن اشاره کردیم، هتل ها جزء فضاهایی با کاربری های خدماتی هستند که کیفیت سرویس دهی در آنها بسیار حائز اهمیت است، هنگامی یک هتل ستاره دار تلقی می شود که کیفیت ارائه خدمات سرویس دهی و خدمات فضایی آن از درجه بالایی برخوردار باشد. این در حالیست که بازسازی هتل در این موضوع بسیار تاثیرگذار است.

هزینه بازسازی هتل توسط متخصیین بازسازی

کاهش هزینه ها در بازسازی هتل

صرف بودجه ی بازسازی هتل به عوامل مختلفی مانند اقدامات بازسازی، کیفیت مصالح اجرایی، متراژ هتل و  ... بستگی دارد، اما اگر بازسازی هتل به درستی اجرا شود می تواند تا حد زیادی، هزینه های هتل را پایین بیاورد. زیرا در صورت استفاده از سیستم های به روز، هدر رفت انرژی تا مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

شما همچنین می توانید جهت بازسازی هتل و دکوراسیون لابی از مشاورین شرکت تخصصی بازسازی پرگاس، مشاوره رایگان دریافت کنید!

شرکت بازسازی پرگاس، شرکت معماری پیشتاز و با سابقه در زمینه ی بازسازی هتل؛ با داشتن کارشناسان حرفه ای و تیم های تخصصی در زمینه بازسازی و عرصه دکوراسیون داخلی، قادر به انجام انواع عملیات نوسازی و بازسازی هتل و فضاهای مورد نظر شماست!

جهت مشاوره با متخصصین و کارشناسان بازسازی پرگاس در رابطه با بازسازی هتل می توانید از راه های ارتباطی تلفنی موجود در سایت بازسازی پرگاس استفاده کنید و با ما در ارتباط باشید.

استفاده از مصالح نوین و با کیفیت در بازسازی هتل

بکارگیری مصالح نوین در بازسازی هتل

تکنولوژی و پیشرفت صنعت ساختمان، باعث شده تا در بازسازی هتل ها نیز استفاده از کفپوش های به روز و بادوام، سیستم های گرمایشی و سرمایشی جدید و سبک های مدرن در بین فضاهای هتل همه گیر شود.

بکارگیری مصالح نوین، تعبیه نورپردازی و استفاده از ادوات روشنایی خودکار، سنسور درب‌های امنیتی، جانمایی تجهیزات صوتی و تصویری به روز در لابی هتل و اتاق‌ها و انتخاب مبلمان ارگونومیک و مناسب در فضای هتل، همگی اقداماتی است که در بازسازی هتل می تواند اجرا شود. به روز کردن تجهیزات و بازسازی هتل با بودجه ای معقول نه تنها امتیاز هتل شما را بالا میبرد بلکه می تواند سبب بازدهی بالاتر و سود دهی هتل شما تا چندین برابر شود.

نکات بازسازی هتل و تغییر دکوراسیون فضای خدماتی

در بازسازی هتل‌ها توجه به ضوابط و استانداردهای فضایی از اهمیت بالایی برخوردار است، از این جهت سپردن بازسازی به یک گروه متخصص بسیار مهم می باشد، با رعایت نکات بازسازی و حفظ ضوابط ایمنی در بازسازی هتل می‌توانید علاوه هویت دادن به معماری هتل و تغییر دکوراسیون آن به جذب مراجعه کنندگان بیشتر به هتل کمک کنید.

نکات مهم در بازسازی هتل

طراحی و ارائه پلان توجیهی در بازسازی هتل

اولین اقدامی که در بازسازی هتل ها مطرح می شود، ارائه پلان و طرح توجیهی برای بازسازی هتل‌ می باشد. طرح توجیهی بازسازی هتل شامل شرایط و لزوماتی می باشد که باید در بازسازی هتل رعایت شود؛ در طرح توجیهی هتل معمولا چشم انداز طرح، برنامه ی بازسازی و بودجه ی بازسازی به طور کامل قید می شود. این طرح معمولا توسط طراحان داخلی و متخصصان بازسازی سنجیده و به طور کامل به مدیریت هتلداری و کارفرمایان ارائه می شود.

شناخت سلیقه مخاطب هتل در بازسازی هتل

یکی دیگر از معیار هایی که می تواند به اجرای بازسازی هتل ها کمک کند و جریان آن را تسریع ببخشد، توجه به نیازهای مخاطب هتل می باشد.

از آنجایی که هتل ها ماهانه پذیرای افرادی با سلایق و گروه سنی های مختلفی هستند، باید با سبکی بازسازی شوند که تمامی سلایق را در بر بگیرند؛ اینکه فضای هتل شما معمولا پذیرای چه میهمانانی می باشد می تواند بر روی کاربری و سبک طراحی داخلی فضا اثرگذار باشد.

کلام آخر

در عملیات اجرای بازسازی هتل‌ها، استخدام یک گروه بازسازی متخصص و معتبر اهمیت زیادی دارد، چرا که صرف بودجه ی بازسازی هتل کارفرمایان باید به درستی در تمامی بخش های هتل انجام شود؛ شرکت بازسازی پرگاس شرکت سابقه دار در زمینه ی دکوراسیون لابی هتل، بازسازی هتل در سبک های مختلف، آماده ارائه خدمات بازسازی هتل و دکوراسیون فضا در کیفیت بالا برای کارفرمایان عزیز می باشد.

چه زمانی نیاز به بازسازی هتل می‌باشد؟
زمانی که هتل دارای آسیب جدی به ساختار، تجهیزات یا طراحی داخلی خود است و احتیاج به بهبود، تعمیر و تجدید نظر دارد، نیاز به بازسازی پیدا می‌کند.
چرا بازسازی هتل مهم است؟
بازسازی هتل می‌تواند به بهبود کیفیت خدمات، جذابیت برای مشتریان جدید و افزایش سودآوری کمک کند.
چقدر طول می‌کشد تا بازسازی هتل به پایان برسد؟
مدت زمان بازسازی هتل بستگی به اندازه و پیچیدگی پروژه دارد، اما معمولاً چند ماه تا یکسال زمان می‌برد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}