بارگذاری

مشاوره رایگان ساختمان سازی و بازسازی ساختمان

یک خانه زیبا چیزی هست که هرکسی آرزوی زندگی کردن و آرامش گرفتن در آن را دارد، ولی آیا وقتی وارد خانه جدید می‌شویم ظاهر خانه دقیقا همان چیزی است که همیشه میخواستیم؟ جواب این سوال اکثر اوقات خیر است. ولی شرکت بازسازی آپارتمان پرگاس همراه شماست تا راه حل مناسب این مشکل را با تخصص و تجربه طولانی مدت در حوزه ساختمان در اختیار شما بگذارد و بازسازی کابینت به شکل دلخواهتان را با حرفه‌ای ترین متد روز به شما تحویل بدهد.

بازسازی کابینت چگونه انجام می‌شود؟

آشپزخانه یکی از بخش پر استفاده خانه است که نه تنها اعضای خانه بلکه حتی مهمانانی که به خانه می‌آیند کم و بیش به این بخش رفت و آمد دارند؛ با این اوصاف زیبایی و کارایی آشپزخانه نه تنها باعث می‌شود کمتر از حضور در این بخش خانه خسته شویم بلکه وقتی مهمان وارد آشپزخانه می‌شود انرژی و تاثیر مثبتی از فضای آن بگیرد. در صفحه بازسازی آشپزخانه پرگاس به صورت مخصوص به آن پرداختیم. 
البته همیشه نیاز نیست تا تمام آشپزخانه را دستخوش تغییرات و بازسازی کرد، ممکن است صرفا با بازسازی کابینت جلوه زیبایی به فضا داده شود و دیگر بخش‌های آشپزخانه نیازی به بازسازی نداشته باشد یا حتی اگر محدودیت در بودجه وجود داشته باشد با همین کار بخش زیادی از زیبایی به آشپزخانه بخشیده می‌شود. پس باتوجه به شرایط مختلف مشتریان امکان اقدام به اجرای بازسازی کابینت به تنهایی انجام خواهد شد.

بازسازی کابینت آشپزخانه شرکت بازسازی پرگاس

بازسازی انواع کابینت

کابینت‌ها در انواع و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند که این تنوع باعث می‌شود حق انتخاب زیادی برای مشتریان به وجود بیاید. البته این تفاوت در جنس کابینت باعث تفاوت در روش بازسازی کابینت هم می شود. در ادامه با روش‌های بازسازی انواع کابینت آشنا خواهید شد:

بازسازی کابینت فلزی

بازسازی کابینت فلزی معمولا زمانی تصمیم به انجام آن گرفته می‌شود که با توجه به جنسی که دارند طی سالها زنگ می‌زنند و باید با رنگ ضد زنگ آن‌ها را ترمیم کرد. پس بازسازی کابینت با رنگ یکی از پر استفاده ترین روش‌های این کار است. انتخاب رنگ مورد نظر برای اجرای کار به سلیقه مشتریان و البته هارمونی رنگی که قرار است شکل بگیرد بستگی دارد. استفاده از رنگ‌های روشن می‌تواند انرژی مضاعفی به فضای آشپزخانه اضافه کند.

بازسازی کابینت ام دی اف

محبوب‌ترین جنس کابینت در میان ایرانیان ام دی اف است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای کسانی که قصد خرید دارند ساخته شده است. بازسازی کابینت ام دی اف مانند دیگر نوع کابینت اقدام به صرفه‌تری است تا خرید و جایگزین کردن آن. با این اوصاف شما می‌توانید برای لکه گیری کابینت ام دی اف می‌توان از واکس‌های مایع استفاده کرد، همچنین خراش‌های کابینت را می توان با پارافین پر کرد. بعد از انجام این کارها باید توجه کنید تا کابینت در معرض نور مستقیم آفتاب نباشد.

روش‌های بازسازی

در ادامه با ایده‌ها و روش‌های رایج بازسازی کابینت آشپزخانه بیشتر آشنا خواهید شد.

بازسازی کابینت با برچسب

یکی از پر استفاده ترین روش ها، بازسازی کابینت آشپزخانه با برچسب است. برچسب‌های متنوع با طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار برای انجام این کار تولید شده است. این روش با توجه به سلیقه شما قابل پیاده سازی است و برای پوشش کهنگی و نواقص روی کابینت گزینه مناسب و راحتی است تا دیگر روش‌های بازسازی کابینت . انواع کابینت مانند چوب، ام دی اف، فلزی و.... با این روش بازسازی سازگار هستند.

نصب دسته جدید

نصب و جایگزین کردن دسته جدید کابینت کم هزینه ترین راه ایجاد تغییر در کابینت‌های قدیمی و از شکل افتاده است به شکلی که انواع و اقسام دسته‌های کابینت برای سلایق مختلف در بازار موجود است. قبل از نصب دسته جدید کابینت باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • نسبت و تناسب اندازه دسته جدید و کابینت به شکل استاندارد و متناسب باشد.
  • کیفیت ساخت دسته آنقدر خوب باشد تا در مقابل فشار مقاوم باشد.
  • و در آخر هارمونی رنگ دسته و کابینت رعایت شده باشد.

هزینه بازسازی کابینت

هدف از بازسازی کابینت در نهایت، رسیدن به آشپزخانه‌ای با فضایی زیبا و البته با هزینه‌ای کمتر نسبت به تعویض آن است. میزان هزینه تمام شده در پایان کار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد مانند کیفیت اجناس مصرف شده، میزان خرابی، هزینه متخصصین بازسازی و... .

شما عزیزان اگر علاقه مند به بازسازی کابینت آشپزخانه هستید می توانید از خدمات بازسازی پرگاس از طریق تماس با ما مطلع شوید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}