بارگذاری

مشاوره رایگان ساختمان سازی و بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان بهترین راه برای رهایی از تکرار و روتینی است که هر بار با ورود به خانه خود احساس می کنید، چه کسی در بین ما بازسازی را دوست ندارد؟ به خصوص اگر این مکان خانه شما باشد که بیشتر اوقات خود را در آن می گذرانید. بنابراین، بازسازی آپارتمان به جدیدترین و اصولی‌ترین شیوه، آن تفاوت در زندگی شما را ایجاد می کند.

با تمام این مزایا، بسیاری از افراد در بازسازی آپرتمان یا خانه خود که برای اجاره یا فروش قرار داده شده است با مانع بزرگی روبرو می‌شوند. هزینه های بازسازی آپارتمان است. مشخص است که بازسازی آپارتمان و خانه بسیار پرهزینه است و هر گوشه خانه، از بازسازی آشپزخانه تا بازسازی اتاق خواب و پذیرایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به متخصص در زمینه خود دارد.

بازسازی آپارتمان قانونی و اصولی توسط بهترین متخصصین بازسازی تهران

اصول بازسازی آپارتمان

هنگام شروع بازسازی، نباید مرحله آماده سازی و برنامه ریزی را دست کم گرفت. لازم است از قبل روی تمام جزئیات فکر کنید، مراحل اصلی را تعیین کنید، دنباله ای از کار بسازید و بودجه را محاسبه کنید. این به ویژه اگر تصمیم دارید همه کارها را خودتان انجام دهید بسیار مهم است. اما اگر کار را به متخصصین بازسازی پرگاس بسپارید از بابت اینکه به اصولی‌ترین روش و به کمک بروزترین ابزار و امکانات، بازسازی آپارتمان انجام شود خیالتان راحت خواهد بود.

انواع بازسازی آپارتمان

ارزیابی وضعیت آپارتمان و شرایط آن ضروری است. در بسیاری از موارد، آپارتمان های قدیمی با تعویض سیم کشی برق و پنجره ها تحت تعمیرات اساسی قرار می گیرند، اما گاهی اوقات نیز به پنجره ها، درها و تراز دیوارهای جدید محدود می شوند. گاهی اوقات انجام کارهای زیبایی کافی است؛ نصب کفپوش جدید یا  کاغذ دیواری و رنگ کردن دیوارها. 
اگر ارزیابی دامنه تعمیرات و اقدامات لازم به تنهایی برای شما دشوار است، می‌توانید با تماس با متخصص بازسازی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. شما می توانید سبک و محتوای داخلی آپارتمان را خودتان انتخاب کنید.

تعمیرات اساسی

تعمیرات اساسی کامل ترین و جامع ترین نوع است که به بیشترین سرمایه گذاری، تلاش و زمان نیاز دارد.  این شامل بازسازی ساختمان‌، و توسعه مجدد آپارتمان، جایگزینی تجهیزات الکتریکی، سیستم های مهندسی و ارتباطات است. 
در طی یک تعمیر اساسی، ممکن است دیوارها و سقف ها تسطیح شوند، پوشش های کف تغییر کنند، درها جابجا شوند، عناصر تزئینی جدید، پارتیشن ها و غیره نیز ساخته شوند.

تغییر دکوراسیون

این نوع از بازسازی بیشتر در میان آپارتمان‌هایی با سال ساخت پایین‌تر طرفدار دارد. از آنجایی که نیازی به تعمیرات ندارند، با یک طراحی داخلی جدید در تلاش برای تغییر دکوراسیون در جهت بهبود زیبایی هستند. این اتفاق زمانی بیشتر رخ می‌دهد که قصد فروش خانه خود را دارند و می‌خواهند یک چهره جدید از آپارتمان را به مشتریان نشان دهند.

قوانین بازسازی آپارتمان

آشنایی با قوانین بازسازی آپارتمان و رعایت کردن آن از اهمیت بالایی برخوردار است، برای اینکه در ادامه مسیر به مشکلات حقوقی برخورد نکنیم باید قانونی عمل کنیم و مجوزهای لازم را بگیریم. 
خوشبختانه برای همه کارهای مربوط به بازسازی آپارتمان نیازی به گرفتن مجوز نیست، اما تعدادی از آنها باید با هماهنگی و گرفتن مجوز از شهرداری انجام شود. انجام عملیات‌های زیر بدون مجوز می‌تواند جریمه‌های سنگینی به دنبال داشته باشد.

  • تخریب دیوارها و تیغه‌های داخلی که بار ساختمان بر آن‌ها سوار است.
  • جابجایی راه‌پله‌ها
  • جابجایی دیوارهای پارکینگ زمانی که منجر به از بین رفتن بخشی از فضای پارکینگ شود.
  • جابجا کردن بخش‌هایی از ساختمان که بر طبق ضوابط شهرسازی ممنوع است.

بازسازی آپارتمان قدیمی

همانطور که در بخش تعمیرات اساسی گفتیم، بازسازی آپارتمان قدیمی به دلیل اینکه اغلب نیاز به تغییر در زیرساخت دارند، نیاز به هزینه کردن برای خرید تجهیزات جدید و البته اجرت متخصصین که برای اجرای آنها دارد. بعد از تعمیرات اساسی، باید به سراغ زیبایی سازی برویم تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسیم. شرکت پرگاس تمامی خدمات بازسازی در تهران را برای مشتریان خود از ابتدا تا انتها عملی می‌کند.

قبل و بعد از بازسازی آپارتمان

در ادامه چند نمونه از قبل و بعد بازسازی آپارتمان را مشاهده خواهید کرد. هرکدام از این نمونه‌ها با شرایط خاص خود اجرا شده‌اند. بطور مثلا بعضی بدون تخریب انجام شدند و تعدادی نیاز به تخریب داشتند.
همچنین با توجه به حجم کاری هزینه بازسازی آپارتمان متغیر است.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}