مشاوره رایگان ساختمان سازی و بازسازی ساختمان

درباره ما

ما شرکت ساختمانی سازی هستیم...

که به‌عنوان یک متخصص ساخت‌وساز حرفه ای، مکان‌هایی را می‌سازیم که در آن افراد و کسب‌وکارها رشد کنند.

خدمات مهندسی مربوط به طراحی و اجرا، ساخت و نگهداری ساختمان، تعمیرات، بازسازی و نوسازی و... از زمان تأسیس شرکت در سال 1395 فعالیت اصلی و مهم در عملیات ها و پروژه های ما بوده است.

ما به مشتریان خود دسترسی مستقیم به تیمی از متخصصان مجرب و جوان ارائه می دهیم که خدمات مشاوره ای در زمینه کارهای اولیه، طراحی ساختمان، مدیریت ساخت و ساز، پیمانکاری و همچنین نظارت بر ساخت و ساز و کارهای تعمیر و نگهداری ارائه می دهند.

ما به عنوان مشاور مهندسین ساختمانی در تهران تقریباً در هر زمینه ی و پروژه ساختمانی از جمله مسکن خانگی، مدارس، هتل ها، مراکز ورزشی، ادارات، کارخانه ها، بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و مراکز خرید  خدمت کرده است

 

از طراحی های اولیه یا سازه هایی برای ساختمان ها و سایر سازه ها گرفته تا طراحی سیستم های تهویه مطبوع، برق و کنترل، توسعه طرح های ایمنی آتش سوزی و طراحی راه حل های صوتی متنوع، متخصصان و مهندسین مربوطه دانش لازم را برای حل چالش های پروژه در هر اندازه ای دارند.

بیش از یک قرن است که ما دنیایی را که در آن زندگی می‌کنیم شکل داده‌ایم، فناوری‌های جدید را پیشگام و محیط ساخته شده را متحول کرده‌ایم. ما به صورت محلی سرمایه‌گذاری می‌کنیم و به‌طور پایدار برای اتصال جوامع و ایجاد زیرساخت‌هایی که زیربنای زندگی روزمره ما است، می‌سازیم.

یک گروه زیرساخت پیشرو که در سطح تهران فعالیت می‌کند - مهندسان، سازندگان، مدیران پروژه و تاسیسات، تحلیل‌گران، مشاوران و غیره.

ما دارایی های حیاتی را ایجاد کرده ایم و از آنها مراقبت کرده ایم که جوامع و اقتصادها را قادر به رشد می کنند: جاده و راه آهن. فرودگاه ها، بنادر، تونل ها و پل ها؛ امکانات بهداشتی و آموزشی؛ گرما، نور، برق و آب؛ مکان‌هایی برای زندگی و مکان‌هایی برای کار - زیرساختی که زیربنای همه زندگی ما است و نوآوری را هدایت می‌کند.

از آغاز خود در سال 1395، ما به یک تجارت رسمی در تهران تبدیل شده ایم که در اقتصادهای نوظهور و بالغ به طور یکسان فعالیت می کند. ما یکی از معدود شرکت‌هایی هستیم که مهارت ارائه پروژه‌های پیچیده در مقیاس بزرگ را داریم و از رشد در بازارهای زیرساختی بلندمدت بهره می‌بریم.

تأثیر ما  در ساختارهای نمادین، شاهکارهای مهندسی جسورانه، نوآوری در پشت صحنه و تفکر مشترک - تأمین مالی و مشارکت‌هایی است که پروژه‌های زیرساختی بزرگ در امروز تهران است را تشکیل می‌دهند.

مجموع وسعت توانایی های ما و عمق تخصص فنی  ما، ما را به یک رهبر بزرگ در زمینه ساختمان سازی و طراحی و اجرا واقعی در زیرساخت تبدیل می کند. فداکاری مردم ما و ارزش‌های مشترکی که ما را متحد می‌کند به بسیاری از سهامداران ما اعتماد به نفس می‌دهد تا به ما اعتماد کنند و با ما تجارت کنند. ما تعهد جمعی داریم که در هر مکانی که فعالیت می کنیم، پایدار و ایمن عمل کنیم.

مشاور قابل اعتماد برای مشتریان وشرکا می باشیم.

ما با تعهد و مراقبت به روابط نزدیک می شویم و برای هر نقطه تماسی برای تمامیه پروژه ها ارزش قائل هستیم. قابلیت اطمینان به ما کمک می کند تا اعتماد ایجاد کنیم که به گفتگوهای باز و صریح قدرت می دهد. با ذهنیت حل مشکل خود، ما اعتماد به نفس برای مقابله با پروژه های جسورانه و جاه طلبانه، اعم از ساخت جدید، نوسازی یا مرمت را داریم.

 

 اجرا طراحی سایت و سئو این سایت توسط تیم متخصص پایدار سامانه صورت گرفته است.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}