دیوار و سقف کاذب

در سایت بازسازی پرگاس، پس از پر کردن اطلاعات مورد نظر و ثبت آن ، مشاورین ما با شما تماس گرفته و قیمت اجرای دیوار و سقف کاذب را به شما اطلاع می دهند.

اجرای دیوار و سقف کاذب

سقف و دیوار کاذب امروزه در تمامی ساختمان‌ ها جدید و قدیمی کاربرد دارند و جزئی از عناصر جدا ناپذیر ساختمان هستند.
ساختمان های قدیمی در حال بازسازی، از عناصری مانند دیوار های کاذب و یا دیوارهای پوششی و انواع سقف کاذب استفاده می کنند؛ اگر شما نیز به عنوان کارفرما قصد بازسازی و یا تغییر دکوراسیون فضای مد نظر خود را دارید و عناصری مانند سقف کاذب و انواع دیوار های جداکننده و پوششی را نیاز دارید؛ شرکت بازسازی خانه پرگاس در راستای اجرا هرچه بهتر بازسازی و نوسازی داخلی با افراد متخصص در این زمینه همکاری می‌کند و شما می توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نظر در کارد های زیر در این صفحه؛ برای انواع خدمات مورد نظر خود در سقف کاذب و دیوار کاذب سفارش ثبت کنید، تا متخصصین ما در بازسازی پرگاس به صورت مستقیم، خدمات مورد نظر شما را در ساختمان به بهترین نحو و کیفیت ممکن اجرا کنیم.

سقف های کاذب چیست و چه کاربردی دارد؟

سقف های کاذب به عنوان سقف های ثانویه و یا سقف های معلق شناخته می شوند که امروزه در دکوراسیون داخلی کاربرد های بسیاری دارند. 
از سقف کاذب برای ایجاد طرح های متناسب با دکوراسیون، پوشش سقف و نور پردازی توکار و روکار در سقف استفاده می شود.
سقف کاذب به طور کلی در دو دسته بندی پانل های سبک و شبکه مشبک فلزی، اجرا می شود؛ که در دو مدل اجرایی، پانل ها و شبکه فلزی به سقف اصلی متصل می شود و پانل ها و تایل ها بر روی آن سوار می شوند.
سقف کاذب را می توان در دو دسته بندی سقف کاذب یکپارچه و سقف مشبک نیز تقسیم بندی کرد.
امروزه می توان گفت سقف ها و دیواره کاذب در تمامی خانه خانه نوساز و برخی از خانه های بازسازی شده قدیمی بکار رفته است و همچنان حرف اول را در تغییر دکوراسیون و بازسازی فضای دکوراسیون داخلی می زند!
سقف های کاذب و دیواره های پوششی می توانند در هر شکل و فرم مورد نظری که بخواهید طراحی و اجرا شوند، این عناصر کاربردی در بازسازی نقش بسیاری دارند و با زیبایی که خلق میکنند، دکوراسیون فضا را تا حد زیادی می توانند تغییر دهند.

طراحی سقف کاذب

___________________________

از صفحه بازسازی آپارتمان دیدن فرمایید
___________________________

انواع سقف کاذب

در سیستم سقف کاذب از دو مدل پانل های یکپارچه و مشبک استفاده می شود، که هر کدام کاربرد مختص به خود را دارند.
همچنین از مزایای سیستم های سقف کاذب و اجرای آن می‌توان به موارد بسیاری از جمله ساخت مدل های متفاوت، قیمت به صرفه و دسترسی آسان به تاسیسات اشاره کرد.

در ادامه قصد داریم انواع سبک کاذب را برای شما شرح دهیم.

همانطور که گفته شد، اجرای سقف های کاذب یکی از روش های بسیار متداول برای طراحی سقف است.
سقف های کاذب انواع مختلفی دارند که هر کدام مزایا مرتبط به خود را دارند که از مزایای مختلف آنها می توان به نصب و اجرای سریع، عایق بودن پانل ها و یا قابلیت تعمیرات و جابجایی آنها اشاره کرد.

سقف کاذب رابیتس و اندود گچ

این نوع سقف را می توان از قدیمی ترین نوع سقف های کاذب دانست، از مزایای این سقف که آن را بسیار محبوب  میکند اجرای آن در فرم های متنوع منحنی و خطوط زیگزاگی است.
اجرای سقف رابیتس با استفاده از قفسه بندی های فلزی گالوانیزه و ملات گچ انجام می شود به این صورت که ابتدا از میلگرد های آویز برای متصل کردن سقف رابیتس به سقف اصلی استفاده می شود، سپس بعد از نصب توری های فلزی، با استفاده از اندود گچ بر روی آنها گچ کاری انجام می شود.
اگر طرح پیچیده ای را برای اجرای سقف کاذب در نظر دارید، اجرای بازسازی سقف کاذب رابیتس می تواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب باشد.
برای تخمین و براورد قیمت اجرای سقف کاذب رابیتس و همچنین اطلاع از قیمت کناف سقف نور مخفی کافیست تا اطلاعات مورد نظر خود را در کادرهای صفحه بازسازی پرگاس وارد کنید!

سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف را می توان یکی از شناخته شده ترین انواع سقف های کاذب دارای سیستم ساخت و ساز خشک در دکوراسیون داخلی دانست.
سقف کناف در واقع نام برندی پیشتاز در زمینه درای وال هاست که بدون استفاده از هیچ ملات تری نصب و اجرا می شود.
سقف کاذب کناف با استفاده از پانل و تایل هایی در ابعاد متفاوت نصب و اجرا می شود که از سرعت نصب بالا و قیمت های به صرفه ای برخوردار است.
این نوع از سقف های کاذب دارای کاربرد های بسیاری در فضاهای داخلی و مزایای زیادی ست که از این مزایا می توان به نصب آسان، پوشاندن تاسیسات سقف و دسترسی آسان به تجهیزات، اشاره کرد.
برای تخمین و براورد قیمت اجرای سقف کاذب کناف، کافیست تا اطلاعات مورد نظر خود را در کادرهای صفحه بازسازی پرگاس وارد کنید! متخصصین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

_______________________

سقف کاذب در بازسازی پذیرایی یکی از روش های پرطرفدار است.
______________________

سقف کاذب پی وی سی 

این نوع سقف کاذب به دلیل انجام فرایند های خاص در آزمایشگاه، قابلیت ضد آب دارند و در محیط ها و فضاهای مرطوب کاربرد بالایی دارند؛ از مزایای اصلی سقف کاذب پی وی سی که آن را بسیار پرکاربرد کرده است، عایق رطوبت بودن و خاصیت ضد آب این نوع سقف است؛ همچنین این نوع سقف کاذب از نصب آسان و سریعی برخوردار است.
برای تخمین و براورد قیمت اجرای سقف کاذب پی وی سی و اطلاع از قیمت پانل های پی وی سی، کافیست تا اطلاعات تماس و ابعاد سقف مورد نظرتان جهت نصب و اجرای سقف کاذب را در کادرهای صفحه بازسازی پرگاس وارد کنید!

سقف کاذب آکوستیک

این نوع سقف کاذب، همانگونه که از نامش پیداست دارای پانل هایی اکوستیک است که قابلیت عایق صوتی دارند. سقف کاذب آکوستیک معمولا در فضاهایی که عبور و مرور در آنها بالاست، مانند کافه ها و مطب ها استفاده می شود.